Cookies op PokerNews.nl

Wij maken op PokerNews.nl gebruik van cookies voor onder andere onze inlog functionaliteit. Ook maken we gebruik van cookies om, met behulp van vertrouwde partners, het gebruik van onze website te analyseren. Door gebruik te maken van PokerNews.nl met cookies ingeschakeld in uw webbrowser gaat u akkoord met ons gebruik daarvan. Bekijk de volledige cookies informatiepagina voor meer details omtrent het gebruik.

Ga door (met gebruik van cookies)
edit

WSOP Main Event - Nieuwe kennismaking met October Nine

WSOP Main Event - Nieuwe kennismaking met October Nine

Eerder deze week werd de finaletafel van het WSOP Main Event bereikt. Daags na het bereiken van de finaletafel hadden we al de eerste kennismaking met de negen finalisten in ons artikel met negen profielen van de "October Nine". Voor de spelers komt er een drukke periode aan, want iedereen wilt natuurlijk weten wie ze zijn. Onze collega's van PokerNews.com stonden vooraan in de rij en zij hadden een interview met zeven van de negen spelers. Om even je geheugen op te frissen hebben we hier de seating voor de finale:

SeatSpelerLandLeeftijdChips
1Russell ThomasUSA2424.800.000
2Jacob BalsigerUSA2113.115.000
3Jeremy AusmusUSA329.805.000
4Steven GeeUSA5616.860.000
5Greg MersonUSA2428.725.000
6Jesse SylviaUSA2643.875.000
7Robert SalaburuUSA2715.155.000
8Andras KoroknaiHungary3029.375.000
9Michael EspositoUSA4316.260.000

Maar wat hebben deze spelers allemaal te vertellen? Kijk nu naar de zeven interviews die onze collega's van PokerNews.com hadden. Michael Esposito en Robert Salaburu verschenen nog niet voor de camera's.

Jesse Sylvia

Andras Koroknai

Greg Merson

Jeremy Ausmus

Steven Gee

Jacob Balsiger

Russell Thomas

Comments

  • CaptanPoker CaptanPoker

    wat een kk intv met koroknai. Steven gee voor the win HERO

  • HansFromNL HansFromNL

    Het kan niet snel genoeg komen Smile

  • Hihihi Hihihi

    SaddQ schreef

    Hup Koroknai!

    Aan de LAPC FT speelde hij redelijk en vooral überloose en agressief. Kan er dus wel een mooi schouwspel van maken, zal vaak 3 en 4betten. Hopelijk doen de andere spelers dit ook.

Lees 4 reactie(s) op dit artikel

Wat denk jij?
Registreer je om een reactie achter te laten of login met facebook

Meest populaire deze week