Cookies op PokerNews.nl

Wij maken op PokerNews.nl gebruik van cookies voor onder andere onze inlog functionaliteit. Ook maken we gebruik van cookies om, met behulp van vertrouwde partners, het gebruik van onze website te analyseren. Door gebruik te maken van PokerNews.nl met cookies ingeschakeld in uw webbrowser gaat u akkoord met ons gebruik daarvan. Bekijk de volledige cookies informatiepagina voor meer details omtrent het gebruik.

Ga door (met gebruik van cookies)
edit

PokerNews POLL - Wie geven we wel een sponsorcontract en wie niet?

PokerNews POLL - Wie geven we wel een sponsorcontract en wie niet?

Vorige week vroegen we ons in de PokerNews POLL hardop af wie er een nieuw contract verdienden als Full Tilt Poker weer de lucht in gaat. Na een week lang stemmen is de uitslag dan eindelijk binnen! Meteen is duidelijk dat wat de PokerNews bezoeker betreft heel veel mensen opzoek kunnen gaan naar iets anders want voor hen zit er geen hernieuwd contract in. Een paar bekende namen komen er gelukkiger vanaf.

Tom Dwan lijkt verzekerd van een nieuw contract want maar liefst 98 procent van de bezoekers die een stem uitbrachten gunden hem een nieuwe verbintenis. Patrik Antonius volgt op korte afstand en Gus Hansen komt daar weer achter met 89 procent van de stemmen. Daarna komt pas Phil Ivey die dus toch wat imagoschade heeft opgelopen door het hele akkefietje waar hij een rechtszaak aanspande tegen de (inmiddels voormalig) eigenaren van Full Tilt Poker. Rob Hollink en Jorryt van Hoof verdienen wat de Nederlanders betreft ook een nieuw contract en Allen Cunningham blijft ook net binnen.

Voor Jennifer Harman kunnen we een muntje opwerpen want die eindigt precies onbeslist, 144 bezoekers vonden haar wel geschikt, 144 ook weer niet.

Heel veel andere spelers komen er minder goed vanaf. Nikki Jedlick, Layne Flack, Eric Froelich en Alan Boston komen bij lange na niet aan de benodigde hoeveelheid stemmen om ook in 2012 en 2013 een rode driehoekige sticker op hun borst te mogen plakken. Voor Steve Wong is het closer maar komt net te kort en hetzelfde gaat op voor de bekende schreeuwlelijk Mike Matusow. Als het aan de Nederlanders en Belgen die PokerNews.nl bezoeken ligt dan zien we ook David Benyamine, Gavin Smith en Andy Bloch niet terug. Zelfs de al eerder ontslagen Clonie Gowen krijgt geen herkansing onder het nieuwe management, ook zei haalt het niet.

De volledige uitslag is als volgt:

naamaantal stemmenja, dat verdient hij zekernee, dat verdient hij zeker niet
Welkom terug!   
Tom Dwan29498%2%
Patrik Antonius29396%4%
Gus Hansen29189%11%
Phil Ivey28987%13%
Erik Seidel29081%19%
John Juanda28469%31%
Eli Elezra27665%35%
Jorryt van Hoof26563%37%
Annette Obrestad26563%37%
Rob Hollink27464%36%
Allen Cunningham28353%47%
    
We twijfelen nog   
Jennifer Harman28850%50%
    
Daar is de deur!   
Steve Wong26948%52%
Huck Seed26644%56%
Mike Matusow28744%56%
Andy Bloch28037%63%
Roland de Wolfe27133%67%
David Benyamine28133%67%
Melanie Weisner26731%69%
Gavin Smith24729%71%
Nick Schulman25328%72%
Erick Lindgren28828%72%
Erica Schoenberg24425%75%
Carlos Mortenson24423%77%
Andy Black26923%77%
Justin Smith24522%78%
Shawn Buchanan25621%79%
David Oppenheim26021%79%
Erik Cajelais25320%80%
Greg Mueller25419%81%
Jon Turner25217%83%
Brandon Adams27717%83%
Clonie Gowen24416%84%
Andrew Feldman24414%86%
Phil Gordon28214%86%
Nikki Jedlicka23910%90%
Layne Flack2559%91%
Eric Froelich2518%92%
Alan Boston2716%94%

Wie nog meer?

Welkom terug Tom, Patrik, Gus, Phil, Erik, John, Eli, Jorryt, Annette, Rob en Allen! Maar Full Tilt Poker heeft ongetwijfeld nog wel een groter budget te besteden aan Full Tilt Pro's want het merk moet toch weer shine krijgen in de media. Tenzij ze voor een radicaal andere aanpak gaan bij de herstart van het merk Full Tilt Pro's, is het dus tijd voor wat nieuwe namen.

Gelukkig zijn er nog genoeg bekende spelers vrij en de meesten zullen wel staan te springen om een jaar live te freerollen. En dus is deze week de vraag aan onze bezoekers, wie van onderstaande heren zou jij een contract geven ter waarde van 1 miljoen dollar voor een jaar? Voorwaarde is dat ze nu geen contract hebben bij een online pokerroom (andere sponsoren kunnen dus wel) en niet voorheen al bij Full Tilt Poker zaten. Michael Mizrachi is de enige vreemde eend in de bijt, die hebben we in de voorgaande poll niet meegenomen als voormalig Full Tilt Poker Red Pro, maar komt dus vandaag ook niet in aanmerking.

Stem!

* Stemmen alleen mogelijk met je PokerNews.nl account, druk niet op 'tussenstand' als je nog wilt stemmen want dan kan je niet meer terug

Poll

Wie verdient er een sponsorcontract?

Log alsjeblieft in om te mogen stemmen.

Heb je iemand anders in gedachten, post het dan in de comments! Een lijstje met verdere mogelijkheden die via Twitter binnen kwamen:

  • Joe Hachem (heeft getekend bij AsiaLogic (APT) - maar die voeren geen online poker)
  • Yevgeniy Timoshenko
  • Philip Gruissem
  • Dan Harrington
  • Allen Kessler
  • William Reynolds
  • Allen Bari
  • Dan O'Brien
  • Dan Shak
  • Freddy Deeb
  • Shaun Deeb
  • Kristy Arnett
  • Chino Rheem
  • Daniel Alaei
  • Kathy Liebert
  • Maria Ho
  • Jeff Lisandro
  • Shannon Shorr
  • Matt Glantz
  • Isaac Haxton
  • Nam Le
  • JC Tran
  • Kevin Macphee
  • Mike McDonald
  • Alexandre "biatchpeople" Luneau
  • Sam Stein
  • Benny Spindler
  • Ben Wilinofsky
  • Roberto Romanello
  • Tom Marchese
  • Scott Seiver
  • Stephen O'Dwyer
  • Marsha Waggoner
  • Xuan Liu
  • Jean-Robert Bellande
  • Michael Phelps
  • Ronny Kaiser

Wie kunnen niet? Online pokerrooms vinden het niet leuk als je met een concurrent op de borst prijkt, dus de volgende spelers kunnen niet:

  • Tobias Reinkemeier - MyBet.com
  • Chris Moorman - Lock Poker
  • Jamie Gold - FreeGoldPoker.com
  • Doyle Brunson - heeft bewust zijn partnership met DoylesRoom verbroken, wil niet

Comments

  • hb405 hb405

    jeuk aan mn ballen

    Show spoiler
  • Freez0 Freez0

    LocosR schreef

    Dus dan blijft alleen Lynn Gylmartin over

    Thumbs Up

  • JaccoH JaccoH

    Sowieso zoveel mogelijk Nederlanders!! En wel Nederlanders die ook af en toe publiciteit zouden opzoeken of reageren op fora of iets dergelijks! +1 voor Joeri

Lees 14 reactie(s) op dit artikel

Wat denk jij?
Registreer je om een reactie achter te laten of login met facebook

Meest populaire deze week