Daniel Colman wint Triton 6-Max-titel in Manila voor HK$3.641.600 ($473.408)

Daniel Colman wint Triton 6-Max-titel in Manila voor HK$3.641.600 ($473.408)

Na meer dan twaalf uur spelen op de tweede dag van het 2017 Triton Super High Roller Series Manila HK$ 250,000 6-Max Event (ongeveer $32.200)werd er een winnaar gekroond in het Solaire Resort and Casino. Uiteindelijk was het 2014 The Big One for One Drop-kampioen Daniel Colman, die vierde staat op de All-Time Money List, die zegevierde door heads-up Erik Seidel te verslaan.

Seidel staat tweede op diezelfde lijst en voegde wederom een mooie score toe aan zijn indrukwekkende palmares. Op de derde plaats eindigde de Duitser Rainer Kempe die hierdoor genoegen moest nemen met een geldbedrag van $190.580.

De uitslag:

PlaatsWinnaarPrijs (in HKD$)Prijs (in US$)
1Daniel Colman3.641.600473.408
2Erik Seidel2.326.000302.380
3Rainer Kempe1.466.000190.580
4Sergio Aido1.011.000131.430
5Timofey Kuznetsov708.00092.040
6Mustapha Kanit556.00072.280
7Mikita Badziakouski405.00052.650

Voordat het allemaal zover was begonnen aan de finaletafel met zeven spelers, meteen nadat het geld was behaald. Mustapha Kanit kende een geweldige start door meteen keer drie te gaan met zijn kleine stack, waarna Mikita Badziakouski als eerste moest vertrekken. Hij kon met aas-tien niet winnen van Seidel's aas-koning en door een koning op de flop was hij op de turn al drawing dead.

Kanit eindigde hierna op de zesde plaats, toen hij zijn laatste negen big blinds verloor in een blind-battle tegen Aido. Laatstgenoemde wist een vrouw te hitten met vrouw-acht tegen de aas-koning van de Italiaan. Kuznetsov, die een groot gedeelte van zijn stack verloor aan Seidel, besloot een hand later all-in te gaan met koning-twee suited. Kempe vond pocket achten en die hand bleef staan om "Trueteller" uit te schakelen.

Bij de laatste vier kwam er een einde aan het toernooi van Aido, die met zeven-zes niet kon winnen van Colman's koning-zeven. Met nog drie spelers in het toernooi zag chipleader Kempe zijn voorsprong als sneeuw voor de zon verdwijnen. In zijn laatste hand werden zijn pocket vrouwen gekraakt door de aas-zes van Colman, die twee zessen wist te hitten.

Een intensieve heads-up tussen Colman en Seidel was het gevolg en het was eerstgenoemde die aan het langste eind trok. Hij had al een flinke voorsprong opgebouwd en zag in de laatste hand zijn aas-boer stand houden tegen aas-zes. Colman maakte een full house boeren over azen en daarmee kwam er een einde aan het toernooi.

Comments

Nog geen reacties. Wees de eerste die post!

Wat denk jij?

Registreer je om een reactie achter te laten of login met facebook

LEES MEER

Andere Artikelen